fbpx O nás | Nikerle Auto

Nikerle Auto

O nás

NIKERLE auto, s.r.o.

Zabýváme se prodejem ojetých a nových vozidel z Evropské unie, zejména prémiového segmentu do 5 let stáří a nových vozů BMW, které dokážeme nabídnout za velmi výhodných podmínek.
Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám vybereme vozidlo přesně na míru dle Vašich přání a požadavků. Vybíráme pouze kvalitní vozy s jasnou servisní historií.
Naše filozofie je maximálně individuální přístup a spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

CO U NÁS NENAJDETE?
Přetočené tachometry, havarovaná, kradená, vytopená nebo jinak poškozená auta, předražené úvěry, aroganci, povýšenost a jiné „neduhy“ českých autobazarů.

A CO JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ?
Komplexní služby, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění, servisní knížka pravidelně vedená u autorizovaného servisu, všechna naše vozidla jsou nehavarovaná, první majitel u většiny vozidel, záruka na vozidlo, která nemá plno výjimek psaných malým písmem, garance původu a stavu vozidla,
individuální přístup, vždy vyjdeme vstříc jakémukoliv požadavku a nic pro nás není nemožné v rámci reality, zajištění přepisu na DI v celé České republice, u nás prodejem vozidla obchod nekončí, můžete se na nás obrátit kdykoli s čímkoli ohledně Vašeho auta nebo jen technické rady.

Naším přáním a cílem je, abyste od nás odcházeli spokojení, s pocitem dobré koupě a s poznáním, co myslíme naším sloganem „…pro ty co myslí jinak“

Kontaktní údaje

NIKERLE auto s.r.o.
Novohradská 1479/70
370 08 České Budějovice
Tel: +420 777 944 116
Email: info@nikerle-auto.cz
k.nikerle@nikerle-auto.cz
IČ: 03718093 DIČ: CZ03718093
Otevírací doba:
Po – Pá 9:00 – 17:00
So – Ne dle dohody

Mám zájem