O nás

Zabýváme se prodejem ojetých a nových vozidel z Evropské unie, zejména prémiového segmentu do 5 let stáří a nových vozů BMW, které dokážeme nabídnout za velmi výhodných podmínek.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám vybereme vozidlo přesně na míru dle Vašich přání a požadavků. Vybíráme pouze kvalitní vozy s jasnou servisní historií.
Naše filozofie je maximálně individuální přístup a spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

Nabídka vozidel

Co u nás nenajdete?

Přetočené tachometry, havarovaná, kradená, vytopená nebo jinak poškozená auta, předražené úvěry, aroganci, povýšenost a jiné „neduhy“ českých autobazarů.

Co je u nás samozřejmostí?

Komplexní služby, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění, servisní knížka pravidelně vedená u autorizovaného servisu, všechna naše vozidla jsou nehavarovaná, první majitel u většiny vozidel, záruka na vozidlo, která nemá plno výjimek psaných malým písmem, garance původu a stavu vozidla,

individuální přístup, vždy vyjdeme vstříc jakémukoliv požadavku a nic pro nás není nemožné v rámci reality, zajištění přepisu na DI v celé České republice, u nás prodejem vozidla obchod nekončí, můžete se na nás obrátit kdykoli s čímkoli ohledně Vašeho auta nebo jen technické rady.

Naším přáním a cílem je, abyste od nás odcházeli spokojení, s pocitem dobré koupě a s poznáním, co myslíme naším sloganem „…pro ty co myslí jinak“

Showroom

Navštivte nás na nové adrese a vyberte si svůj vůz osobně.

  Kde nás najdete?

  • Novohradská 1479/70
  • 370 08 České Budějovice

  Otevírací doba

  • Pondělí - Pátek: 9:00 - 17:00
  • Sobota, Neděle: dle domluvy
Zobrazit na mapě
Showroom